W piątek 30 października w naszym przedszkolu gościliśmy mamę Meli - Panią Jolę, która zapoznała dzieci z instrumentem muzycznym – gitarą. Swoją wizytę pani Jola rozpoczęła od przeczytania przedszkolakom bajki pt. ,,Trzy małe świnki‘’. Drugą część spotkania stanowiły zabawy ruchowe ze śpiewem jak np. Jedzie pociąg, Boogie woogie, czy Żabka mała, oczywiście przy akompaniamencie gitary. Na zakończenie chętne dzieci miały możliwość spróbowania gry na instrumencie. Dziękujemy Pani Joli za wizytę w naszym przedszkolu i umilenie wspólnie spędzonego czasu swoim śpiewem oraz grą na gitarze.
Marzena Brzezińska
